Dozownik wody USP hermetyczny, 1/2", obudowa STAL, woda gorąca

Dozownik wody USP hermetyczny, 1/2", obudowa STAL, woda gorąca

Dozownik wody hermetyczny 1/2 cala

Więcej szczegółów

Cena brutto: 6 457,50 zł

Kontrola ilości dozowanej wody

Dozownik wody USP-UE umożliwia dozowanie określonej ilości wody. Ilość wody jaka ma być wydozowana jest nastawiana za pomocą klawiatury w panelu sterującym urządzenia i prezentowana na wyświetlaczach LED.

Dozowanie wody realizowane jest z dokładnością +/-1,5%.

Dodatkowo wprowadzono możliwość skalowania dozownika, co pozwala zwiększyć dokładność dozowania nawet do 0,1 litra.

 

 

Podgląd temperatury dozowanej wody

Dozownik wody USP-UE wyposażony jest w czujnik temperatury. Temperatura dozowanej wody jest prezentowana na wyświetlaczach LED.

Pomiar temperatury wody odbywa się z dokładnością 1°C.

 

 

Przyłącze wody

Dozownik wody USP-UE wyposażony jest w przyłącze wody o przekroju ½ cala. Maksymalny przepływ wody realizowany przez dozownik wynosi 25 litrów na minutę. Dopuszczalny zakres temperatury wody wynosi 0 - 95°C. Maksymalne ciśnienie wody podłączone do przyłączy może wynosić 5 bar.

 

 

Obudowa ze stali nierdzewnej

Ten model dozownika wody posiada obudowę ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna jest cenionym tworzywem w produkcji urządzeń przeznaczonych dla przemysłu spożywczego.

 

 

Alarmy

Urządzenie sygnalizuje przekroczenie przez wodę temperatury alarmowej (97°C.). Sygnalizowany jest również brak sygnału z czujnika przepływu w stanie otwartego wypływu, oraz uszkodzenie czujnika temperatury. Dozownik zgłasza również alarm, gdy otrzyma sygnał z czujnika przepływu przy zamkniętym wypływie.

 

 

Zasilanie

Dozownik mieszacz wody zasilany jest napięciem 230VAC i pobiera moc 13VA.

 

 

Najwyższa jakość

Elementy wykonawcze (elektrozawory, siłowniki, zawory mieszające, czujniki przepływu) montowane w dozowniku są elementami najwyższej jakości produkowanymi przez znane na całym świecie firmy takie jak: Rossweiner, Danfoss, Esco czy Hankook Gas.

 

 

Inne dozowniki wody

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dozowników wody prezentowaną w naszym sklepie. Dozowniki wody różnią się od siebie zarówno wydajnością jak i innymi parametrami.

Poznanie całej oferty pozwoli wybrać optymalne urządzenie zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny.

 

 

Jakość potwierdzona przez klientów

Nasze urządzenia przeznaczone do dozowania wody zostały sprzedane w setkach sztuk zarówno w kraju jak i za granicą. Powracający klienci są najlepszym miernikiem jakości naszych urządzeń.