Sterowniki wytwarzacza zakwasów BIO1 + BIO2

Sterowniki wytwarzacza zakwasów BIO1 + BIO2

Sterowanie procesem wytwarzania zakwasu

Więcej szczegółów

Cena brutto: 1 746,60 zł

Sterowanie procesem wytwarzania zakwasu

Sterowniki BIO1 i BIO2 realizują funkcje sterowania procesem przygotowania zakwasu stosowanego w przemyśle piekarniczym.

 

 

Sterownik BIO1

Sterownik BIO1 jest jednym z dwóch specjalizowanych regulatorów mikroprocesorowych sterujących pracą żurownika. Drugi sterownik to BIO2. Sterownik BIO1 steruje procesem odmierzając czas poszczególnych faz, dokonuje pomiaru temperatury i na tej podstawie utrzymuje zadaną temperaturę poprzez sterownie grzałkami i agregatem chłodzącym. Ponadto sterownik transmituje aktualny stan procesu do sterownika BIO2.

 

 

Sterownik BIO2

Sterownik BIO2 jest drugim ze specjalizowanych regulatorów mikroprocesorowych sterujących pracą żurownika. Sterownik BIO2 steruje pracą pompy i mieszadła, odmierzając czas załączenia pompy ,czas pracy i pauzy mieszadła. Ponadto sterownik odbiera informację o aktualnym stanie procesu od sterownika BIO1.

 

 

Sterowniki standardowo produkowane są w wersji z napięciem zasilającym 230VAC. Jeżeli potrzebujesz sterownika zasilanego innym napięciem, informację o wymaganym napięciu zasilającym podaj w polu komentarza do zamówienia.