Regulator uniwersalny URM72 wersja jednotorowa

Regulator uniwersalny URM72 wersja jednotorowa

Regulator do precyzyjnego sterowania procesami

522,75 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Regulator uniwersalny – regulacja temperatury, wilgotności i innych wielkości fizycznych.

Regulator URM72 jest uniwersalnym regulatorem przeznaczonym do regulacji różnego rodzaju procesów technologicznych. Pozwala na regulowanie histerezowe, jak i za pomocą algorytmu PID z zaawansowaną funkcją autotuningu. Rozbudowane uniwersalne wejście pomiarowe umożliwia współpracę z szeroką gamą czujników takich jak czujniki rezystancyjne (np. PT100), termopary, czujniki o wyjściu prądowym 0-20mA, bądź 4-20mA, czy o wyjściu napięciowym 0-1V.

Wszystkie te cechy sprawiają, iż regulator URM72 może z powodzeniem sterować temperaturą, wilgotnością, ciśnieniem, jak i innymi wielkościami fizycznymi. Urządzenie można wykorzystać do kontrolowania różnorodnych procesów jak grzanie, chłodzenie, garowanie, suszenie, regulacja ciśnienia, poziomu itp.

 

 

Wersja jednotorowa

Ta wersja regulatora przeznaczona jest do regulowania jednej wielkości fizycznej. Nastawa prezentowana jest na jednym rzędzie wyświetlaczy, a aktualnie mierzona wartość na drugim.

 

 

Czujnik pomiarowy

Praca regulatora wymaga podłączenia odpowiedniego czujnika umożliwiającego kontrolowanie zmian regulowanej wielkości. Przykładowo sterowanie ciśnieniem wymaga podłączenia czujnika ciśnienia.

W naszym sklepie oferujemy najczęściej stosowane czujniki temperatury PT100 oraz różne moduły pomiarowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą w celu dobrania odpowiednich komponentów. Udzielamy również porad w doborze odpowiedniego czujnika do kontroli procesów przemysłowych. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedniego modułu pomiarowego w naszym sklepie prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

Domyślnie regulator produkowany jest w wersji z zasilaniem 230VAC.

Istnieje możliwość wykonania wersji zasilanej innym napięciem:

  • 12VAC
  • 24VAC
  • 8 - 35VDC

 

Jeżeli regulator ma być zasilany innym napięciem niż 230VAC, informację o zasilaniu proszę podać w komentarzu do zamówienia.