Dozownik wody USP

Dozownik wody USP, 3/4", obudowa PC

Dozowniki wody

Dozownik wody 3/4" PC

5 289,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kontrola ilości dozowanej wody

Dozownik wody USP umożliwia dozowanie określonej ilości wody. Ilość wody jaka ma być wydozowana jest nastawiana za pomocą klawiatury w panelu sterującym urządzenia i prezentowana na wyświetlaczach LED.

Dozowanie wody realizowane jest z dokładnością +/-1,5%.

Dodatkowo wprowadzono możliwość skalowania dozownika, co pozwala zwiększyć dokładność dozowania nawet do 0,1 litra.

 Maksymalna wydajność dozowania wynosi 60 litrów na minutę

 

Podgląd temperatury dozowanej wody

Dozownik wody USP wyposażony jest w czujnik temperatury. Temperatura dozowanej wody jest prezentowana na wyświetlaczach LED.

Pomiar temperatury wody odbywa się z dokładnością 1°C.

 

 

Przyłącze wody

Dozownik wody USP wyposażony jest w przyłącze wody o przekroju ¾ cala. Maksymalny przepływ wody realizowany przez dozownik wynosi 60 litrów na minutę. Dopuszczalny zakres temperatury wody wynosi 0 - 85°C. Maksymalne ciśnienie wody podłączone do przyłączy może wynosić 5 bar.

 

 

Alarmy

Urządzenie sygnalizuje przekroczenie przez wodę temperatury alarmowej (97°C.). Sygnalizowany jest również brak sygnału z czujnika przepływu w stanie otwartego wypływu, oraz uszkodzenie czujnika temperatury. Dozownik zgłasza również alarm gdy otrzyma sygnał z czujnika przepływu przy zamkniętym wypływie.

 

 

Zasilanie

Dozownik mieszacz wody zasilany jest napięciem 230VAC i pobiera moc 13VA.

 

 

Najwyższa jakość

Elementy wykonawcze (elektrozawory, siłowniki, zawory mieszające, czujniki przepływu) montowane w dozowniku są elementami najwyższej jakości produkowanymi przez znane na całym świecie firmy takie jak: Rossweiner, Danfoss, Esco czy Hankook Gas.

 

 

Inne dozowniki wody

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dozowników wody prezentowaną w naszym sklepie. Dozowniki wody różnią się od siebie zarówno wydajnością jak i innymi parametrami.

Poznanie całej oferty pozwoli wybrać optymalne urządzenie zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny.

 

 

Jakość potwierdzona przez klientów

Nasze urządzenia przeznaczone do dozowania wody zostały sprzedane w setkach sztuk zarówno w kraju jak i za granicą. Powracający klienci są najlepszym miernikiem jakości naszych urządzeń.