O nas

logo

TELDREAM - firma tworzona z pasją

Tworzymy nową jakość już od 1991 roku

Firma TELDREAM już od 1991 roku działa na rynku automatyki przemysłowej dostarczając wysokiej jakości rozwiązania elektroniczne, a także kompletne urządzenia klientom z całego świata.

 Przykładem produktów docenionych w kraju i za granicą mogą być dozowniki wody, dozowniki-mieszacze wody, dozowniki substancji ciekłych oraz regulatory temperatury wykorzystywane w piecach piekarniczych. Silnym punktem naszej firmy są również regulatory wilgotności oraz urządzenia i systemy rejestracji danych.

Nasze urządzenia pracują na sukces Twojej firmy.

W trakcie swojej działalności firma wyspecjalizowała się w obsłudze firm z branży spożywczej, a w szczególności piekarniczej. Zrealizowaliśmy także wiele projektów dla klientów z innych gałęzi przemysłu, na przykład drogeryjnego, czy metalurgicznego.

W trosce o zadowolenie naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezproblemową pracę produkowanych urządzeń i minimalizować straty, oraz przestoje wynikające z awarii. Jakość naszych urządzeń jest dla nas priorytetowa.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technicznych, oraz najbardziej niezawodnych podzespołów.

Produkty naszej firmy są cały czas unowocześniane pod kątem wykorzystania nowszych, bardziej niezawodnych komponentów. W efekcie udaje nam się połączyć ze sobą sprawdzone na przestrzeni lat rozwiązania z jakością i funkcjonalnością możliwą do osiągnięcia dzięki postępowi technicznemu.

Indywidalne podejście to fundament naszego sukcesu

Firma ma profil produkcyjno-usługowy. Wszystkie nasze wyroby produkowane są w oparciu o własne projekty i myśl techniczną.

Naszą silną stroną jest tworzenie małych serii wyrobów dostosowywanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Bardzo silną pozycję w naszej działalności stanowi oferta serwisowa.

Ze względu na fakt, że większość naszych urządzeń pracuje w sposób ciągły i przestoje mogą powodować znaczne straty ograniczyliśmy czas naprawy urządzeń do minimum.

Czas pobytu naprawianych urządzeń w naszej firmie nie przekracza 2 dni. W przypadkach szczególnych wysyłamy urządzenia serwisowe na podmianę natychmiast po zgłoszeniu. Skraca to czas obsługi serwisowej praktycznie do czasu przesłania urządzenia.