Kanałowy układ pomiarowy temperatury i wilgotności

Kanałowy układ pomiarowy temperatury i wilgotności

Układy pomiarowe

Kanałowy układ pomiaru temperatury i wilgotności.

725,70 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

 

Wersja kanałowa układu pomiarowego temperatury i wilgotności

przeznaczona jest do zastosowań w trudnych warunkach pomiaru parametrów, np.: w szczelinach, otworach wentylacyjnych, układach klimatyzacyjnych i in.


Układ pomiaru temperatury i wilgotności firmy TELDREAM oparty jest o szwajcarskie czujniki o cyfrowym wyjściu, cechujące się wysoką  dokładnością pomiaru wilgotności względnej ( ±3%). W ofercie znajdują się także wersje dokładniejsze o maksymalnym błędzie ±2%. Pracują bez problemów w temperaturach dochodzących do 90°C i przy dużej wilgotności. Są to czujniki wysokiej klasy, praktycznie bezawaryjne. Dodatkowo czujniki te odporne są na skraplanie się pary wodnej, po wyschnięciu same wracają do normalnej pracy

Do rejestrowania szybkich zmian temperatury umieszczamy w tej samej obudowie dodatkowy czujnik temperatury (wersja UPTW). Czujnik może pracować w temperaturach od -40°C do 120°C.

W przypadku planowanej pracy naszego układu poza zakresem temperatur: od -20°C do 80°C lub w szczególnie trudnych warunkach, prosimy poinformować nas o tym celem dobrania odpowiedniej obudowy urządzenia. 

 

TELDREAM