Regulator temperatury i wilgotności URM72 z układem pomiarowym UPWT 2%

Regulator temperatury i wilgotności URM72 z układem pomiarowym UPWT 2%

Profesjonalna regulacja temperatury i wilgotności

1 168,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Regulator uniwersalny – regulacja temperatury, wilgotności i innych wielkości fizycznych.

Regulator URM72 jest uniwersalnym regulatorem przeznaczonym do regulacji różnego rodzaju procesów technologicznych. Pozwala na regulowanie histerezowe, jak i za pomocą algorytmu PID z zaawansowaną funkcją autotuningu. Rozbudowane uniwersalne wejście pomiarowe umożliwia współpracę z szeroką gamą czujników takich jak czujniki rezystancyjne (np. PT100), termopary, czujniki o wyjściu prądowym 0-20mA, bądź 4-20mA, czy o wyjściu napięciowym 0-1V.

Wszystkie te cechy sprawiają, iż regulator URM72 może z powodzeniem sterować temperaturą, wilgotnością, ciśnieniem, jak i innymi wielkościami fizycznymi.

Urządzenie można wykorzystać do kontrolowania różnorodnych procesów jak grzanie, chłodzenie, garowanie, suszenie, regulacja ciśnienia, poziomu itp.

 

 

Wersja dwutorowa

Ta wersja regulatora przeznaczona jest do regulowania dwóch niezależnych procesów. Dwa rzędy wyświetlaczy prezentują jednocześnie aktualny stan obydwu regulowanych procesów.

 

 

Czujnik pomiarowy

Praca regulatora wymaga podłączenia odpowiednich czujników umożliwiających kontrolowanie zmian regulowanej wielkości. Przykładowo jednoczesne sterowanie ciśnieniem i temperaturą wymaga podłączenia czujnika ciśnienia oraz czujnika temperatury.

W naszym sklepie oferujemy najczęściej stosowane czujniki temperatury PT100 oraz różne moduły pomiarowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą w celu dobrania odpowiednich komponentów. Udzielamy również porad w doborze odpowiedniego czujnika do kontroli procesów przemysłowych. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedniego modułu pomiarowego w naszym sklepie prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

Domyślnie regulator produkowany jest w wersji z zasilaniem 230VAC.

Istnieje możliwość wykonania wersji zasilanej innym napięciem:

  • 12VAC
  • 24VAC
  • 8 - 35VDC

 

Jeżeli regulator ma być zasilany innym napięciem niż 230VAC, informację o zasilaniu proszę podać w komentarzu do zamówienia.