Regulator wilgotności URM12

Regulator wilgotności URM12

Profesjonalna regulacja wilgotności

492,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Regulator uniwersalny – regulacja temperatury, wilgotności i innych wielkości fizycznych.

Regulator URM12 jest uniwersalnym regulatorem przeznaczonym do regulacji różnego rodzaju procesów technologicznych. Umożliwia zarówno regulację histerezową, jak i za pomocą algorytmu PID. Rozbudowane wejście pomiarowe umożliwia współpracę z szeroką gamą czujników takich jak czujniki rezystancyjne (np. PT100), termopary, czujniki o wyjściu prądowym 0-20mA, bądź 4-20mA, czy o wyjściu napięciowym 0-1V.

Wszystkie te cechy sprawiają, iż regulator URM12 może z powodzeniem sterować temperaturą, wilgotnością, ciśnieniem, jak i innymi wielkościami fizycznymi

 

 

Czujnik pomiarowy

Praca regulatora wymaga podłączenia odpowiedniego czujnika umożliwiającego kontrolowanie zmian regulowanej wielkości. Przykładowo sterowanie temperaturą wymaga podłączenia czujnika temperatury.

W naszym sklepie oferujemy najczęściej stosowane czujniki temperatury PT100 oraz różne moduły pomiarowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą w celu dobrania odpowiednich komponentów. Udzielamy również porad w doborze odpowiedniego czujnika do kontroli procesów przemysłowych. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedniego modułu pomiarowego w naszym sklepie prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

Domyślnie regulator produkowany jest w wersji z zasilaniem 230VAC.

Istnieje możliwość wykonania wersji zasilanej innym napięciem:

  • 12VAC
  • 24VAC
  • 8 - 35VDC

 

Jeżeli regulator ma być zasilany innym napięciem niż 230VAC, informację o zasilaniu proszę podać w komentarzu do zamówienia.