Sterownik temperatury z charakterystykami USPE-CH

Sterownik temperatury z charakterystykami USPE-CH

Regulacja temp. na podst wprowadz zmian charakt

1 512,90 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zmiana temperatury w czasie

 

Sterownik temperatury z charakterystykami został zaprojektowany w celu sterowania temperaturą w czasie zgodnie z wcześniej wprowadzonymi założeniami.

Mówiąc prostym językiem, najpierw mówimy sterownikowi jak chcemy aby zmieniała się temperatura np. w piecu chartowniczym , czyli wprowadzamy do sterownika charakterystykę pracy. Tak zaprogramowany sterownik po uruchomieniu będzie w czasie kontrolował temperaturę i zmieniał ją zgodnie z wcześniej wprowadzonym programem.

Tego typu sterowanie temperaturą jest szczególnie wymagane np. w procesach wygrzewania elementów, gdzie istotne jest aby wzrost temperatury był stopniowy i kontrolowany w czasie.

 

 

Możliwość wprowadzenia wielu charakterystyk

Sterownik ma możliwość zaprogramowania do 10 różnych charakterystyk sterownia temperaturą. Tak duża liczba charakterystyk pozwala na wprowadznie do jednego sterownika informacji o wielu procesach technologicznych co znacznie ułatwia pracę eliminując konieczność wprowadzania nowej charakterystyki, w przypadku gdy realizowany ma być inny proces.

 

 

Do 21 etapów dla każdej charakterystyki

Każda z 10 wprowadznych charakterystyk może posiadać aż 21 etapów. Gdzie etapem jest zarówno czas utrzymywania temperatury na określonym poziomie przez określony czas, jak również zmiana temperatury w czasie np. wzrost temperatury o 10 stopni w ciągu 30 minut.

 

 

 

Uniwersalne wejścia pomiarowe

Sterownik posiada uniwersalne wejścia pomiarowe pozwalające podłączyć dowolny czujnik temperatury.

 

 

 Standardowo sterownik produkowany jest w wersji z napięciem zasilania 230VAC. Jeżeli potrzebujesz sterownik zasilany innym napięciem, informację o wymaganym zasilaniu napisz w polu komentarza do zamówienia.