Sterownik pieca modułowego USPETD z programami i zegarem czasu rzeczywistego

Sterownik pieca modułowego USPETD z programami i zegarem czasu rzeczywistego

USPETD

1 586,70 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Sterownik elektrycznego pieca piekarniczego.

Sterownik przeznaczony jest kontrolowania pracy elektrycznego pieca piekarniczego. Umozliwa niezależne sterowanie temperatury górnego i dolnego segmentu grzałek w piecu. Sterowanie może odbywać się zarówno w oparciu o histerezę jak również algorytm PID, który szczególnie dobrze sprawdza się przy sterowaniu pieców elektrycznych. Zamiennie może być stosowany w wybranych modelach pieców firmy JATEX, TECHKLIPS, IBIS itp.

 

 

Sterowanie pracą pieca

Sterownik oprócz utrzymywania zadanej temperatury odpowiada za kontrolę pracy wszystkich funkcji pieca takich jak zaparowanie, sterowanie wentylatorem czy pracą kominka  wyciągowego.

 

 

 

Uniwersalne wejścia pomiarowe

Uniwersalne wejścia pomiarowe pozwalają zastosowanie dowolnych czujników temperatury. Pozwala to na łatwą implementację naszego sterownika w już istniejących piecach, gdzie czujnik temperatury jest już zamontowany i nie mamy możliwości jego wymiany.

 

 

 

Standardowo sterownik produkowany jest w wersji z napięciem zasilania 230VAC. Jeżeli potrzebujesz sterownik zasilany innym napięciem, informację o wymaganym napieciu zasilającym napisz w polu komentarza do zamówienia.

 

 

 

 

 

 

 

TELDREAM