Sterownik dozowania pompą URM72-SDP

Sterownik dozowania pompą URM72-SDP

Sterowniki pomp

Sterownik czasowego sterowania pracą pompy

713,40 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Odmierzanie ilości na podstawie czasu dozowania

 Sterownik URM72 - SDP jest sterownikiem czasowym umożliwiającym kontrolowanie pracy pompy w celu dokładnego odmierzania ilości pompowanej substancji.

Odmierzanie określonej ilości odbywa się w oparciu o pomiar czasu dozowania. Poprawna praca sterownika wymaga jego wcześniejszej kalibracji w oparciu o testowy pomiar ilości substancji przepompowanej w określonym czasie.

Możliwość wprowadzenia dowolnego testowego czasu kalibracji w połączeniu z możliwością zmiany rozdzielczości dozowania sprawia, że sterownik może zostać wykorzystany do kontrolowania pracy pomp o różnych wydajnościach.

 

 

Powtarzalność dozowania

Przy odpowiednim wykalibrowaniu pompy dozując, tak aby jej praca w czasie była stabilna i dawała cały czas taką samą dawkę dozowanej substancji przy wykorzystaniu sterownika dozowania pompą możliwe jest uzyskanie powtarzalności dozowania.

Jest to bardzo ważne szczególnie w różnego rodzaju procesach produkcyjnych gdzie istotne jest aby zachować odpowiednią ilość wszystkich substancji dodawanych w trakcie produkcji.

 

 

Współpraca z dowolną pompą dozującą

Ponieważ sterowanie pompą odbywa się w oparciu o pomiar czasu dozowania, możliwe jest sterowanie dowolnym rodzajem pompy, dozującej dowolną substancję.

 

 

Standardowo regulator produkowany jest w wersji z napięciem zasilającym 230VAC. Jeżeli potrzebujesz regulatora zasilanego innym napięciem, informację o wymaganym napięciu zasilania podaj w komentarzu do zamówienia.