Sterownik termoprasy URM72-PT

Sterownik prasy termotransferowej URM72-PT

prasa termotransferowa do drukarni

522,75 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Stabilne utrzymywanie temperatury prasy

Specjalistyczny sterownik do sterowania prasą termotransferową (termoprasą).

Działanie sterownika wymaga podłączenia czujnika z płytą grzejną prasy termotransferowej.

Regulacja temperatury realizowana może być przy pomocy algorytmu PID, dzięki czemu temperatura prasy jest cały czas utrzymywana na wymaganym w procesie wgrzewania poziomie. Stabilne utrzymywanie temperatury zarówno przy otwartej prasie jak i w trakcie np. wgrzewania nadruków na koszulki sprawia, że proces technologiczny nanoszenia nadruków jest powtarzalny.

Praca z prasą wyposażoną w nasz regulator to oszczędność czasu i często materiałów wykorzystywanych do produkcji. Fakt stabilnej regulacji temperatury powoduje równomierne przenoszenie nadruku (np. w nadruku sublimacyjnym) i gwarantuje powtarzalność w całym czasie pracy.

 

 

Dodatkowe funkcje sterowania pracą prasy termotransferowej

Sterownik wyposażony jest w układ odmierzający czas wygrzewania oraz możliwość podłączenia układu krańcowego umożliwiającego automatyczne rozpoczęcie odliczania czasu po zamknięciu termoprasy.

Jeżeli istnieje potrzeba zaimplementowania dodatkowych algorytmów związanych z konkretnym modelem prasy, jesteśmy gotowi aby takie rozwiązanie zaprogramować w naszym sterowniku.

 

 

Stabilna praca

Stabilna praca prasy to jeden z najważniejszych czynników decydujących o zadowoleniu klienta. Mając na uwadze fakt, że w wielu przypadkach warunki temperaturowe w których pracuje prasa ulegają zmianie ważny jest fakt stabilnej pracy naszego sterownika nawet w zmieniającym się otoczeniu.

Nasze algorytmy sterowania temepraturą bardzo szybko dostosowują się do zmieniających warunków pracy, tak aby jak najszybciej osiągnąć wymaganą temperaturę prasy i w sposób ciągły ją utrzymywać na tym poziomie.

 

 

Standardowo sterownik produkowany jest w wersji z napięciem zasilania 230VAC. Jeżeli potrzebujesz sterownika zasilanego innym napięciem, informację o napięciu zasilającym sterownik podaj w polu komentarza do zamówienia.